پرشر سوئیچ یا سوئیچ فشار کاربرد زیادی دارد که در همه آنها بحث اندازه‌گیری تغییر فشار و استفاده از ابزار برای غیرفعال کردن خودکار سیستم مطرح است. در واقع برخی موارد هستند که انسان یا توانایی انجام آنها را ندارد، یا قادر به تشخیص آنها نیست. از جمله موارد کاربرد سوئیچ فشار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نکات مهم در خرید پرشر سوئیچ

در خرید پرشر سوئیچ اولین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشیم  این است که فشار مورد نظر در محیط با واحد تشخیص فشار در دستگاه همخوانی داشته باشد. این یعنی تحمل فشارهای بالاتر یا تشخیص فشارهای پایین‌تر برای این دستگاه‌ها سخت و تقریباً غیر ممکن است و این برای فرایند ما بسیار خطرناک است.

از طرف دیگر باید ببینیم که ابزار پرشر سوئیچ را برای کجا و برای چه سیستمی می‌خواهیم استفاده کنیم. طبیعتا دستگاه سوئیچ فشار آب با همین دستگاه برای بخار یا گاز تفاوت بسیاری دارد. به هیچ وجه در این زمینه اشتباه یا کوتاهی قابل بخشش نیست و تبعات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. البته در حالت عادی در انتخاب این تجهیزات چندین نفر و واسطه نقش دارند که انتخاب ایده آل و مناسبی صورت گیرد. خرید قطعات هیدرولیک و پنوماتیک با برند های معروف اروپایی مانند اسکویی، فستو، smc، دانفوس(Danfoss) و … در فروشگاه پنوصنعت موجود می باشد، اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید و می‌خواهید که کارشناسان ما به شما کمک کنند، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *